Prvý SAP v Trenčíne 15.4.2012

19.04.2012 19:22

Prvé preteky v Slovenskom Autocrossovom Pohári už máme za sebou. Trať bola pekne pripravená za čo treba veľmi pochváliť usporiadaťeľou v TN. Počasie vyšlo na jednotku, síce bol náznak pršania chvílu, ale ten hneď pominul. Čo by sa dalo vytknúť, tak akurát to, že bola zbytočne dlhá prestávka po meraných tréningoch! Závodu sa zúčastnil iba jeden jazdec z nášho teamu Pavol Čobrda, pretože Andreja Radenu na poslednú chvílu zradila technika, ale závada je už odstránená a dúfam, že na druhých pretekoch v SAP v Trenčíne už bude štartovať aj on. Ďen prebiehal v celku dobre, auto sa nekazilo, všetko poslúchalo ako sa patrí, až na pravý predný tlmič, ktorý nevydržal. V našej triede H1 štartovalo 6 pretekárov a my sme skončili dá sa povedať na peknom 4. mieste, na viac naše auto nemalo. Uvidíme ako dopadnú druhé preteky s nachipovanou riadiacou jednotkou a možno už aj s autocrossovou 4 kvaltovou prevodovkou, ktorá sa momentálne ešte vyrába. To je asi tak všetko s prvých pretekov a tešíme sa už na ďalšie!!!! Dúfam, že nás naši fanúšikovia prídu podporiť 13.5.2012 do Trenčína na druhé kolo v SAP! Ďakujem s pozdravom Autocross Team V.R.C.