SAP Trenčín 13.5.2012

27.05.2012 21:02

Druhé preteky Slovenského Autocrossového Pohára v Trenčíne prebehli nad naše očakávania....až....ale to až nakoniec.Bola pekná nedeľa, slniečko svietilo počasie super až na silný vietor. Síce nebolo vela pretekárov, čo bola škoda, ale tak to niekedy chodí.Na moje prekvapenie prišiel jazdiť aj Vydo očom som ja do poslednej doby ani nevedel.Preteky nevyšli pre Andreja Cartmana, pretože mu nevydržal motor na favorite už po meraných tréningoch z čoho bol velmi sklamaný. Do budúcich pretekov, ale už bude opravený a prichystaný na ďaľšie boje v divízii H1. Autá vydržali bez väčších problémov ak nerátame nejaké defekty a stratený výfuk Vyda. Do finále štartoval Čobo s druhého miesta a Vydo myslím s tretieho miesta. Celkom vydarené finále pre náš team Čobo skončil na peknom 2. mieste a Vydo tak isto na peknom 3. mieste, ale niekto si postavil hlavu, ani nám nikto nedošiel nič oznámiť a keď sme išli na odovzdávanie cien tam sme sa až dozvedeli, že Vyda diskvalifikovali údajne za odpálenie súpera. Bolo to dosť nefér vzhľadom nato, že sme otom vôbec ani netušili až na spomínanom odovzdávaní cien. To je asi tak všetko v skratke s 2. pretekov v SAP v Trenčíne. Naším jazdcom želáme veľa podobných úspechov aj v ďaľších pretekoch, ktoré sa uskutočnia 17.6.2012 opäť v Trenčíne.